Работилница на неформалната мрежа за управување со квалитет во јавниот сектор

На 20 ноември 2019 година во хотел Радика во Маврово се одржа работилница на неформалната мрежа за управување со квалитет во јавниот сектор Прочитај повеќе

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support