Колку време Ви беше потребно за да се направи ЦАФ самопроценка и да се подготви Извештајот за состојбата?

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Автор
    Мислења
  • #1386

    mioa_kvalitet
    Keymaster
Viewing 1 post (of 1 total)
  • Доколку сакате да учествувате во дискусиите на форумот и да предложите тема за дискусија мора да се најавите
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support